MENÜ
CRN AEROSPACE Tasarım,üretim ve montaj kabiliyeti.
25 yılı aşkın bir süredir yoluna başarıyla devam eden Ankara Seramik; sektörel çeşitliliğini artırmak, savunma ve havacılık sanayine hizmet etmek üzere Hiperteknoloji Savunma'yı kurmuştur.
CRN AEROSPACE Yüksek verimli profesyonel ekip ruhu, sektöre iz bırakan vizyon.
2018 yılının başlarında faaliyete başlayan Hiperteknoloji; 1. Sincan Organize Sanayinde 15.000 m2 kapalı alan ve 25.000 m2 toplam alan üzerine kurulmuş bir mühendislik şirketidir. Yakın zamanda yaptığı yatırımlarla ön plana çıkan Hiperteknoloji tecrübeli kadrosuna kattığı genç yeteneklerle kısa sürede TAI, Alp Havacılık, Aselsan ve Tübitak-Sage gibi sektörün önemli firmalarıyla çalışmaya başlamıştır.
CRN AEROSPACE Teknoloji ve çağın hızıyla güç ve istikrar.Zengin makine portföyü.
Son teknoloji 5 eksenli makine parkı ile 3,5 metreye kadar karmaşık şekilli parçaların üretimini gerçekleştiren Hiperteknoloji, müşterilerine mühendislik hizmeti de vererek çözüm ortağı olmaktadır.  Hiperteknoloji; güçlü sermaye yapısı ile sistem seviyesi ürün tasarlayan ve üreten, Türkiye'de teknoloji üreten sektörün öncü firmalarından biri olma hedefiyle yatırım yapmaya devam etmektedir.

Şirket Politikası

CRN AEROSPACE

CRN Aerospace çatısı altında, Savunma Sanayi tecrübeleri olan 43 kişilik uzman kadro ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

3 İdari
Kadro
19 Mühendis
2 Yüksek
Mühendis
34 Tekniker

Vizyon

Mevcut yeteneklerimize ilave olarak tasarım fonksiyonunu da ekleyerek, havacılık ve savunma sanayinde ülkemizin tercih edilen firmalarından biri olmak.

Misyon

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak şekilde ürünlerimizi zamanında ve uygun olarak üretmek.

Kalite Politikası

• YASAL MEVZUAT GEREKLİLİKLERİ İLE BİRLİKTE KURULUŞUN BAĞLAMINI VE İLGİLİ TARAF BEKLENTİLERİNİ GÖZ ÖNÜNE ALARAK, KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ'Nİ HİPERTEKNOLOJİ'NİN STRATEJİK YÖNÜYLE AYNI DOĞRULTUYA GETİRMEK İÇİN PLANLAR YAPMAK VE BU DOĞRULTUDA HEDEFLER BELİRLEMEK,

• ÜRETİM YÖNTEMLERİNDEKİ YENİLİK VE GELİŞMELERİ TAKİP EDEREK MEVCUT YETENEKLERİMİZİ GELİŞTİRMEYİ,

• KALİTE YÖNETİM SİSTEMİMİZİN ETKİNLİĞİNİ RİSK BAZLI YAKLAŞIM İLE SÜREKLİ İYİLEŞTİRMEK VE TÜM SÜREÇLERİN HEDEFLERE ULAŞMASINI VE VERİMLİLİĞİN ARTIRILMASINI SAĞLAMAYI,

• PERİYODİK EĞİTİMLER İLE ÇALIŞANLARIN TEKNİK VE DAVRANIŞSAL YETKİNLİKLERİNİ ARTIRMAYI,

• ÇALIŞANLARIMIZIN KATILIMCI OLMALARINI SAĞLAYARAK TAKIM RUHU OLUŞTURMAYI,

• YAN SANAYİLERİMİZ İLE İŞBİRLİĞİNİ GELİŞTİRMEYİ,

• HİPERTEKNOLOJİ BAĞLAMINDAKİ UYGULANABİLİR TÜM ŞARTLARI YERİNE GETİRMEK VE ZAMANINDA VE UYGUN ÜRÜN TESLİM EDEREK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ SAĞLAMAYI TAAHHÜT EDERİZ.

Kalite

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini doğru anlayıp, uygun hizmeti onlara sunmak.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak şekilde, ürünlerimizi zamanında ve uygun üretmek.

Kalite yönetim sistemimizin etkinliğini risk bazlı yaklaşım ile sürekli iyileştirmek ve verimliliğin arttırılmasını sağlamak.

Hiperteknoloji
Şirket Kültürü ve
Değer / İlkeler

• Karşılıklı güven ve saygı
• Ekip ruhu
• Kaliteden ödün vermemek
• Etik değerlere uymak
• Mutlak müşteri memnuniyeti
• Yaratıcılığı ve yenilikçiliği teşvik etmek

Dönem Stratejileri

2019 yılında ERP CANIAS kurulması.

2020 yılında Tasarım Merkezi kurulması.

2020 yılı içerisinde özel proseslerde(ısıl işlem-kompozit-kaplama) gerekli yatırımların yapılarak bu alanlarda faaliyetlere başlanması.

Mühendislik kadromuzu genişleterek sistem seviyesi ürünler tasarlanması. Savunma ve havacılık sektörleri için gerekli olan alt sistemlerin tasarlanması, geliştirilmesi ve yerlileştirilmesi konularında gerekli personel istihdamı ve teknik alt yapı yatırımları yapmayı planlamaktayız.

2020 yılı içerisinde Tesis Güvenlik Belgesinin alınması.

Belgeler

ISO:9001 2015 AS 9100 REV-D